Виховання дитини – це не легка праця. Деяким батькам буває складно віднайти порозуміння і контролювати свою, іноді, небезпечну поведінку стосовно дитини.
На початку травня 2018 року до Каховського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) надійшло повідомлення про фізичне насильство в сім’ї по відношенню до 9-річного хлопчика. В той же день працівники Центру відвідали родину для з’ясування всіх обставин. Виявилось, що батько під час сварки з сином, не стримав свої емоції і завдав дитині декілька сильних ударів ременем.
Сім’ю було взято під соціальний супровід, за час якого, з метою підвищення батьківського потенціалу батьки отримали комплекс соціальних послуг. Дитина пройшла поглиблений медичний огляд та отримала психологічну допомогу.
Завдяки наданій допомозі до батьків прийшло розуміння, що фізичне насильство по відношенню до сина неприпустиме в процесі виховання. Стосунки в сім’ї налагодились, всі негаразди залишились позаду. Зазначену родину знято з соціального супроводу з позитивним результатом.