На консультацію до міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради звернулась гр. К., яка повідомила, що знаходиться у розпачі і потребує сторонньої допомоги.

В ході спілкування фахівцями було встановлено, що жінка, нещодавно переїхала на постійне місце проживання до м. Нової Каховки, отримавши у спадок від бабусі кімнату у гуртожитку. Також вона розповіла, що знаходиться у затяжній депресії. Смерть матері, відсутність підтримки з боку батька, ведення ним асоціального способу життя, уход з родини власного чоловіка, втрата дитини- все це підштовхнуло її до вживання алкоголю. Друзі батька по пляшці, що приходили, підбадьорювали та за чаркою знімали напругу і «зелений змій» геть задурманив голову гр. К.
Фахівці центру запропонували жінці соціальний супровід та вона не вагаючись погодилась. Хоча прагнення у гр. К., змінити своє життя назавжди й розпочати з нової сторінки було великим, спочатку робота не приносила результати. Бесіди зводилися до обіцянок, що не виконувалися, жінка знаходила нових друзів, схильних до зловживання алкогольних напоїв. Але фахівці із соціальної роботи все ж таки знайшли підхід, вона зрозуміла, що життя  котиться до  прірви.
За результатами роботи з гр. К., вдалося влаштуватися її на роботу до комунального підприємства прибиральницею. Також жінка звернулась до лікарів та завдяки ще й їх допомоги зовсім відмовилась від вживання спиртних напої. Постійна співпраця з фахівцями центру допомогла  здолати депресію і дивитися на життя зовсім з іншого боку, широко розкривши очі та плануючи майбутнє.
Наразі гр. К., знято з соціального супроводу з позитивним результатом. І хоча жінка в змозі самостійно долати свої негаразди, фахівці із соціальної роботи продовжують допомагати їй, як і багатьом іншим родинам.