На адресу міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради (далі-Центр) надійшло повідомлення зі служби у справах дітей, щодо неналежного ставлення до виконання батьківських обов’язків гр. П., по відношенню до своїх малолітніх дітей.

Під час відвідування родини за місцем проживання з’ясувалося, що жінка не має постійного місця роботи, нещодавно розлучилась з чоловіком та сама виховує трьох малолітніх дітей. В будинку порушуються санітарно гігієнічні норми проживання, діти виглядають неохайно та мають дуже мало особистих речей. Через негативний психоемоційний стан гр. П., почала зловживати спиртними напоями.

Сім’ю взяли під соціальний супровід, результатом якого є працевлаштування жінки кухарем до місцевої їдальні, чим покращилося матеріальне становище сім’ї. Також,  родині неодноразово надавалась гуманітарна допомога у вигляді одягу як для дітей так і для матері. Жінка привела до ладу оселю. Зрозумівши що вживання алкоголю це не вихід з ситуації, яка склалась в її сім’ї жінка відмовилась від пагубної звички.

Завдяки тісній співпраці родини зі спеціалістами вдалося допомогти сім’ї подолати складні життєві обставини. А фахівці із соціальної роботи Центру завжди готові допомогти сім’ям, які потребують підтримки та допомоги.