СНІД – одна з найважливіших і трагічних проблем, що виникла перед усім людством наприкінці XX століття. Тому щорічно 01 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Комунальним закладом «Нижньосірогозький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» (далі – Центр) протягом листопада 2019 року проведено низку заходів, присвячених цій даті, а саме: лекції «СНІД не спить» для молодих осіб, що засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та «ВІЛ небезпечний, доки ти не знаєш про нього» для учнів 9 класу на базі центральної районної бібліотеки, вуличну акцію «Вільні, бо обізнані», лекцію тощо.

Всі заходи спрямовувалися на підвищення поінформованості населення з проблеми боротьби з хворобою та толерантного ставлення до людей, які з нею живуть.
Організатори розкривали поняття «ВІЛ-інфекція», «СНІД», роз’яснювали, як вірус потрапляє в організм людини, які є шляхи його передачі, а також, умови, за яких інфекція не передається. Учнівська молодь пройшла анкетування з питань обізнаності з цієї проблеми та ставлення до людей з ВІЛ/СНІДом.
Завдяки проведеній роботі учасники отримали вичерпні знання стосовно епідемії.

Працівники Центру впевнені, що проведені заходи надали можливість усвідомити всю небезпеку хвороби і зробити відповідні висновки про те, як уберегти себе і своїх близьких від цієї страшної інфекції.