Щорічно у жовтні відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Його мета – підвищення рівня обізнаності стосовно феномену цього явища,  об’єднання зусиль щодо протидії йому, надання допомоги постраждалим, ведення превентивної роботи.

Саме тому 18 жовтня 2018 року, працівники  Бериславського районного центру соціальних служб для сім’Ї, дітей та молоді (далі – Центр) долучилися до Всеукраїнської акції «Walk for Freedom/Хода за свободу». Участь у заході також взяли  представники відділу освіти молоді   та спорту районної державної адміністрації,  центру дитячої та юнацької творчості, місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, районної центральної бібліотеки, Бериславської філії Херсонського обласного центру зайнятості, служби  у справах дітей районної державної адміністрації, а також волонтери з числа учнівської молоді, пересічні громадяни.

Так, о дев’ятій годині ранку центральною вулицею міста Берислава  пройшла хода за участю 52 осіб. Учасниками акції роздавалися відповідні тематичні буклети. Загалом їх отримало понад 259 громадян.

Отож пам’ятаймо, що кожен має право самостійно обирати свою життєву стежину, але не потрібно забувати про обережність, адже головним  для кожного є – життя! Цінність людського життя – не предмет торгівлі людьми!