З 1988 року 1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема.

Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета— звернути увагу суспільства на цю проблему. Символом боротьби зі СНІДом є червона стрічка. Зараз жодна акція не обходиться  без неї.

В цьому році в рамках вищезазначеної соціальної події  Каховському районі фахівці із соціальної роботи Каховського районного центру надання соціальних послуг (далі – Центр) провели низку заходів для 221 особи. Серед них  засідання за “круглим столом” для учнівської молоді  з теми «ВІЛ і СНІД – це і твоя проблема», бесіду з теми «ВІЛ інфекція і СНІД в Україні», а для субєктів відділу пробації ще й з теми «Як передається ВІЛ- інфекція та профілактика», лекції « Передбачити, уникнути та не захворіти .

Фахівці із соціальної роботи Центру прийняли участь в вуличній акції «Не будь дитиною – тестуйся!», що організована Благодійною організацією «Благодійне товариство «100 відсотків життя. Херсонський регіон». Під час заходу проведено безкоштовне тестування для населення та гостей м. Каховки.

Сьогодні вже немає людини, яка б не чула про ВІЛ, СНІД. Багато людей в Україні вважають себе обізнаними з цього питання. Проте більшість людей вважають, що ця проблема – це щось далеке, що вона їх не стосується і не буде стосуватися в майбутньому. Факти доводять протилежне – кожного року фіксують все більше випадків захворювань на СНІД.