Щороку, 01 грудня, відповідно до рішень Всесвітньої організації охорони здоров’я  та Генеральної Асамблеї ООН, прийнятих у 1988 році, Україна разом з міжнародною спільнотою традиційно відзначає Всесвітній день боротьби із СНІДом. За даними експертів, наша країна посідає перше місце в Європі  за темпами поширення цієї смертельно небезпечної недуги.

           29 листопада 2019 року спеціалістами Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) організовано та проведено вуличну інформаційно-просвітницьку акцію «Цінуй життя», до якої долучилися студенти 221 групи комунального закладу «Бериславський медичний коледж».

        Мета заходу – пропаганда здорового способу життя, підвищення поінформованості населення з питань профілактики захворювань ВІЛ/СНІДу та хвороб, що передаються статевим шляхом.

      Протягом акції, студенти медичного коледжу та спеціалісти Центру роздавали перехожим пам’ятки, листівки, буклети з питань профілактики ВІЛ – інфекції, СНІДу та червоні стрічки, що є символом боротьби та перемоги над цією хворобою. Також організаторами проведено низку бесід з мешканцями міста щодо значення здорового способу життя, роз’яснено перехожим, особливо молоді, що тільки безпечна поведінка збереже здоров’я та захистить від ВІЛ-інфекції.

         Життя – це багатство, дане кожному з нас батьками. І хочеться, щоб воно було довгим та щасливим, а це можливо тільки за умови міцного здоров’я, тому потрібно його берегти.