На адресу міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради (далі – Центр), зі служби у справах дітей надійшло письмове повідомлення, щодо недбалого ставлення до виконання батьківських обов’язків гр. З.
Під час візиту до родини з’ясовано, що гр. З., самостійно виховує двох малолітніх дівчаток – близнят 4 років, постійного місця роботи жінка не має, діти не відвідують дошкільний навчальний заклад і вона змушена доглядати за ними, хоча в свій час вона отримала професію швачки. Місцезнаходження біологічного батька невідоме. Близькі родичі, які б могли надати підтримку відсутні, так як сама жінка вихованка дитячого будинку. Єдина підтримка – з боку небайдужих сусідів. Гр. З., розповіла, що почувається покинутою та зневірилась в житті. Через негативний психоемоційний стан вона почала періодично зловживати спиртними напоями.
Жінці було запропоновано соціальний супровід. Гр. З. згодилась на сторонню підтримку та допомогу з метою як найшвидшого подолання складної життєвої ситуації, яка наразі склалась у її родині.
За результатами проведеної роботи спеціалістом Центру вдалося влаштувати дівчаток до дитячого садочку. Гр. З., знайшла роботу за фахом та розпочала займатися люблячою справою у місцевому ательє пошиття одягу. Неодноразово всім членам родини надавалась гуманітарна допомога у вигляді одягу, взуття. Життя почалося налагоджуватися, жінка зовсім відмовилась від вживання алкоголю та зосередила увагу на вихованні дітей.
Через своєчасну підтримку та допомогу з боку спеціалістів Центру складні життєві обставини подолано та родину з позитивним результатом знято з соціального супроводу.