Кожна людина має свою долю та своє життя, яке не можливе без труднощів, проблем, переживань та конфліктів і звісно що людина хоче змінити щось на краще.
До міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради звернулась одинока матір, яка самостійно виховує дитину. Аби забезпечити достойне життя своєї доньки гр. О., працює на декількох роботах. Близькі родичі, які б могли надати жінці підтримку відсутні, вона вихованка інтернатного закладу. Зважаючи на те, що жінка багато часу проводить на роботі, через брак уваги дівчинка почала погано вчитися у школі, а ще й однокласники глузували над нею тому, що в неї немає батька та повноцінної сім’ї як у всіх. У дитини погіршився не лише рівень успішністі, а й самооцінка. Жінка зізналась, що потребує сторонньої допомоги і дуже зраділа тому, що фахівці із соціальної роботи запропонували взяти її родину під соціальний супровід.
Під час перебування під соціальним супроводом сім’я отримала низку психологічних, інформаційних, юридичних, соціально-педагогічних послуг та порад. З дитиною проводилися заняття, що допомогли підвищити рівень навчальних досягнень у школі, а завдяки психологічній підтримці дівчинка стала більш впевненіша у собі.
Гр. О., завдяки порадам та рекомендаціям налагодила відносини із біологічним батьком доньки, з яким не спілкувалась після народження дитини. Фахівці із соціальної роботи завжди були поряд, систематично відвідували та підтримували сім’ю. Неодноразово надавалась гуманітарна допомога одягом, взуттям та предметами вжитку. Мати була вдячна за надану їй допомогу і за те, що спеціалісти не стоять осторонь проблем тих родин, які опиняються у складних життєвих обставинах.