Однією з форм порушення прав людини у сучасному світі є торгівля людьми. Жертвами цього ганебного явища може стати будь хто, незалежно від статі, віку, національності і релігійних переконань. Ця проблема не визнає державних кордонів, не робить різниці між розвиненими державами та державами, що розвиваються. Вона чудово адаптована як до бідності, так і до розкоші.

16 лютого 2018 року, у рамках роботи спеціалізованого формування “Консультативний пункт щодо запобігання ранньому соціальному сирітству”, у пологовому відділенні комунальної установи “Бериславська центральна районна лікарня” спеціалістом Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) проведено бесіду-діалог на тему: “Ми – вільні люди” для породіль, які щойно стали молодими матусями.

Мета заходу – ознайомити жінок з протиправним явищем торгівлі людьми у сучасному суспільстві; обговорити причини, форми та ознаки цього явища; показати небезпечні наслідки та шляхи потрапляння у цю ситуацію.

У ході бесіди спеціаліст Центру розповіла жінкам про форми експлуатації, методи вербовки, що використовують торгівці людьми, як їм дати відсіч та закликала протидіяти цьому явищу у всьому світі загалом і в рідному місті зокрема. Окрім того, учасників поінформували про можливість отримання безкоштовного консультування за телефоном Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми за коротким номером 527.

Пам’ятайте! Кожен постраждалий має право на допомогу!