Одним з пріоритетів системи державної охорони здоров’я на Україні є профілактика туберкульозу.  На сьогоднішній день ця хвороба залишається проблемою у багатьох країнах, в тому числі й нашої.

Протягом березня 2018 року фахівцями із соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради (далі-Центр) проведено ряд лекцій в навчальних закладах міста на тему: «Що необхідно знати аби убезпечити себе від туберкульозу?»

Мета заходів – донести до майбутнього покоління те, що туберкульоз може мати серйозні наслідки – стати причиною смерті людини.

Шляхом лекцій з елементами тренінгу та транслювання роликів фахівці Центру провели роз’яснювальну роботу,  як вберегти себе та близьких від цієї хвороби.

За підсумками заходів їх учасники дійшли висновку, що профілактика туберкульозу має важливе значення. Боротьба з підступною хворобою буде успішною тільки тоді, коли ми всі разом будемо дотримуватися правил особистої гігієни та своєчасно проводити флюорографічне обстеження.