16 листопада в усьому світі відзначається Міжнародний день толерантності. Свято, яке запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етносу або кольору шкіри.

З метою формування толерантної поведінки у дітей на базі комунального закладу «Нижньосірогозька районна центральна бібліотека» фахівцем із соціальної роботи комунального закладу «Нижньосірогозький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» (далі – центр)  проведено лекцію для учнів 8-Б класу з теми «Толерантність – це повага права іншого бути таким, яким він є».

Під час заходу  фахівець центру ознайомила присутніх з поняттям «толерантності», висвітлила такі поняття як «розуміння інших культур», «національність», «шанобливе ставлення до релігії», «світогляд», «спосіб життя», «поведінка», «права людини», «свобода», «безпека», «звичаї». У ході практичної частини окреслоно основні риси толерантності за допомогою обговорення реальних ситуацій.

Сподіваємося, що отримана інформація сформувала відповідні знання  кожного присутнього, допомогла зрозуміти, що тільки повага одне до одного, взаєморозуміння, терпимість, дотримання рівноправності, дружба, взаємодопомога насправді врятують світ.

Тож будьмо толерантними!