екологічна.

День відмови від паління, що відзначається щорічно в третій четвер листопада, був встановлений Американським онкологічним товариством (American Cancer Society) в 1977 році.

З приводу цієї дати, 15 листопада 2019 року Генічеським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр)   проведено вуличну акцію присвячену  відмові від паління.

Мета  заходу – сприяння зниженню поширення тютюнової залежності, профілактика тютюнопаління та інформування суспільства стосовно згубного впливу тютюну на здоров’я.

Спеціалісти Центру залучали всіх пересічних громадян до акції, пропонуючи курцям обміняти цигарки на цукерки, та розповсюджували листівки з інформацією щодо шкідливості  пагубної звички, закликали вести здоровий спосіб життя.

Вважаємо, захід пройшов успішно. Близько 50 цигарок були утилізовані. Сподіваємось, що й листівки принесуть свою користь .
Гасло “Дихайте вільно та будьте здорові!” залишається й надалі актуальним для працівників Центру під час проведення роботи щодо формування здорового спообу життя.