Сьогодні особливого значення набуває соціально-виховна робота із засудженими. Вона є одним з провідних засобів досягнення мети їх ресоціалізації та інтеграції в суспільство.
19 листопада 2019 року спеціалістами Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) спільно з фахівцями Бериславського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» з молодими особами, що засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільненими від відбування покарання з випробувальним терміном або умовно-достроково, проведено лекцію з теми «Вплив алкоголю на організм людини».

Мета заходу – виховання свідомого ставлення до власного здоров’я через усвідомлення всієї повноти небезпеки, що таїть у собі алкоголь, підвести молодих людей до позиції активної боротьби з алкоголізмом, як соціальним злом.

Під час бесіди розглянуто такі питання, як  негативний вплив вживання спиртного на організм людини, агресивна поведінка під час алкогольного сп’яніння та її вплив на оточуючих.

Окрім того слухачам  надано інформацію щодо соціальних послуг, що надає Центр та роздано інформаційні матеріали з різних напрямків діяльності.

Кожна особа, яка опинилися у складних життєвих обставинах і не може подолати їх самостійно, може знайти підтримку у спеціалістів Центру, які завжди готові до співпраці та своєчасного надання допомоги.