Питання підтримки громадян, які постраждали внаслідок збройного конфлікту на сході України не втрачає своєї актуальності. Особливо, підтримки потребують родини, в яких виховуються діти.

Системно підтримує внутрішньо переміщених громадян уряд Угорщини . Вже не вперше ним  надається гуманітарна допомога і в Нововоронцовському районі. Цього разу працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) передали дитячі гігієнічні набори від Угорської Екуменічної Служби Допомоги родинам, які виховують дітей віком до 2-х років. Набори включали в себе прості, але дуже важливі для малюків речі – підгузники, присипку, дитячий крем, вологі серветки та дитячий шампунь.

Категорія громадян, що мають статус внутрішньо переміщених осіб, потребує особливої уваги, захисту їхньої людської гідності, життя і здоров’я. Допомога для полегшення страждань людей, які змушені покинути рідні місця, надзвичайно важлива для них і працівники Центру з порозумінням ставляться до вирішення цього питання.