Насильство у школі , нажаль, але буденна реальність для багатьох учнів в нашій країні. Знущання, образи, приниження – все це негативно впливає на школяра та його успіхи в навчанні. Тому, з метою виховання у дітей почуття толерантності та культури спілкування, небайдужості до чужого горя, запобігання дитячому насиллю для учнів 7 класів Нововоронцовської ЗОШ №1 та ЗОШ №2 було проведено відео лекторій з теми  «Не мовчи! Зупини булінг!».

Фахівець із соціальної роботи Нововоронцовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) спільно з головним спеціалістом відділу «Нововоронцовське бюро правової допомоги» Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги розповіли учням, що можна зробити, аби зупинити булінг. Серед учасників заходу була поширена інформація стосовно поняття та сутності даного явища, його види та типи. Діти активно приймали участь у спілкуванні та ставили безліч запитань щодо виходу із небезпечних ситуацій.

Наприкінці відео лекторію фахівець Центру закликала учасників не боятись захищати свої права, небайдуже відноситись до випадків агресії проти своїх однолітків та одразу звертатись за допомогою до вчителів, дорослих, батьків, органів поліції та інших зацікавлених установ у випадку, коли їх тим чи іншим чином ображають. Адже чим швидше звернутись за допомогою, тим скоріше завершаться знущання та буде завдано мінімум шкоди.

Найменші громадяни України мають бути захищені від агресії в будь-яких її проявах, а дорослі докласти до цього максимум зусиль.