Гендерні питання – це питання прав людини,  її гідності, вільного вибору соціальних ролей тощо. В Україні потрібно зробити ще багато, щоб рівність, в тому числі і гендерна, як в побутовій сфері, так і в професійній, стала базовою цінністю. І кожному громадянину України потрібно почати з себе.

З метою підвищення рівня поінформованості державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування у питаннях гендерної політики, формування активної позиції щодо впровадження гендерних принципів у свою діяльність Нововоронцовським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) 14 лютого 2019 року організовано та проведено спільно з відділом «Нововоронцовське бюро правової допомоги» Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відеолекторій з теми «Гендер в сім’ї, на роботі, в політиці». В заході взяли участь державні службовці структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники Нововоронцовської селищної ради та представники ЗМІ.

Під час зустрічі звернено увагу присутніх на актуальність теми, ознайомлено з нормативно-правовими актами, що регулюють гендерну рівність, поінформовано про заходи направлені на подолання гендерних стереотипів в сімейному та професійному середовищі та інше.

Учасники заходу дійшли висновку, що на даний час необхідно активно проводити інформаційну кампанію щодо важливості та перспективи впровадження принципу гендерної рівності.