Різні життєві негаразди можуть зустрітись на шляху будь – якої людини і не у всіх вистачає сил та бажання змінити життя на краще. У свої 26 років Ірина, яка виховувала 5-річну донечку, знаходилась майже на краю безодні, що затягувала її все глибше. Молода мати постійно зловживала алкоголем, ніде не працювала, проживала зі співмешканцем, який вживав наркотичні засоби та іноді піднімав на неї руку. Свідком такого способу життя дорослих ставала дитина.
Про проблеми, що відбувались в родині працівникам Центру стало відомо наприкінці травня минулого року. Сім’ю відразу було взято під соціальний супровід.
З самого початку робота не приносила бажаний результат. Ірина лише давала обіцянки, що й не думала виконувати. Здавалось, що вихід лише один – позбавлення батьківських прав. Але, поступово, виховні бесіди та бажання допомогти принесли свої плоди і жінка почала усвідомлювати, що через свій спосіб життя може втратити найдорожче – свою донечку.
Жінка зважилась покинути свого співмешканця та повернутись до рідної домівки, де проживав її батько. Іван Петрович підтримав рішення своєї доньки і заради онуки погодився їй допомогти.
Мати звернулась до лікаря – нарколога і пройшла відповідне лікування. За допомогою працівників Центру було відновлено паспорт, свідоцтво про народження дитини та оформлено державну допомогу одинокій матері. Зараз Ірина працює в державній установі прибиральницею, дівчинка відвідує дитячий садок.
Виховні бесіди та підтримка з боку фахівця із соціальної роботи допомогли жінці переглянути своє відношення до життя та навчили правильно планувати майбутнє.
Незважаючи на те, що родина вже здатна самостійно долати свої життєві труднощі працівники Центру й надалі будуть надавати їй підтримку, як і багатьом іншим сім’ям, які потребують допомоги.