Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це ще одна нагода привернути увагу суспільства до проблем ВІЛ-інфікованих, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість її вчасної діагностики.

30 листопада 2018 року, з нагоди  Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом,  у центрі міста Берислава, Бериславський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей  та молоді організував проведення соціальної акції з теми “Не будь дитиною, пройди тест на ВІЛ!”. До заходу долучилися спеціалісти управління соціального захисту населення   та служби у справах дітей Бериславської районної державної адміністрації.

Організатори прагнули привернути увагу громадськості до актуальних проблем пов’язаних з ВІЛ-інфекцією та закликали пройти тестування на ВІЛ, щоб дізнатися статус.

Спеціалісти інформували молодь про зручний додаток HIVtest на мобільний, що підказує найближчий пункт тестування на цю хворобу. Онлайн-тестування повністю анонімне. Пересічним громадянам запропонували прикріпити червону стрічку на плакаті як символ усвідомлення важливості консолідації суспільства у вирішенні проблем поширення епідемії, символ протесту проти необізнаності, проти дискримінації людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом.

Учасники заходу, обговорюючи проблему ВІЛ-інфекції, зрозуміли, що знаючи свій статус, можна зупинити епідемію.

Ми хочемо, аби українці не боялися тестуватись. Кожен має знати про свій статус. Це наше право на здоров’я.

Будьте здорові! Бережіть себе та своїх близьких!