Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей маленьких мешканців держави, забезпечити їх належний рівень виховання і дотримання прав та законних інтересів.

Так, 01 червня 2018 року, до Дня захисту дітей, у Скадовську влаштовано низку святкових та інших заходів для юних скадовчан різних вікових груп та категорій. Організаторами дійств стали Скадовська районна та міська влада, районний відділ з питань пробації, Скадовське відділення Новокаховського відділу поліції ГУНП, працівники служби у справах дітей районної державної адміністрації та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр).

Цього дня діти, які виховуються в прийомних сім’ях, дитячих будинків сімейного типу, учасників бойових дій та з малозабезпечених родин мали змогу переглянути святкову дитячо – розважальну програму у Скадовському дельфінарії «Акварель».

Хлопчики та дівчата з родин, які потрапили в складні життєві обставини, з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, що виховуються у сім’ях учасників військових дій долучилися до участі у розважальній програмі «Парк атракціонів» та конкурсі творів та малюнків «Яким я бачу своє дитинство».

Поза увагою не залишилися й дітей з функціональними обмеженнями, якими опікуються у комунальному закладі «Надія». Працівники Центру спільно з заступником голови Скадовської міської ради наділили їх не тільки добрим настроєм, а й подарунками й солодощами.

Для неповнолітніх осіб, які перебувають у конфлікті з законом, проведене лекційне заняття з теми «Знай свої права».

Дитячий сміх та святковий настрій панували у місті Скадовську протягом всього дня.

Працівники Центру закликають усіх не бути байдужими до дітей, адже вони наше майбутнє, зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, і тоді маленькі громадяни виростуть гідними людьми й неодмінно стануть гордістю держави.