28 вересня 2018 року з нагоди Всесвітнього дня контрацепції Нововоронцовським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) проведено вуличну акцію «Контрацепція. Ми за відповідальність!». Мета заходу – розповсюдження інформації про ефективні засоби контрацепції, хвороби, що передаються статевим шляхом та способи запобігання.

Акція відбулася в рамках діяльності Всеукраїнської Коаліції з репродуктивного здоров’я та планування сім’ї та за підтримки Благодійного фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї».

Працівниками Центру було розповсюджено 100 буклетів «Правильний вибір: що потрібно знати про методи контрацепції» та листівок «Де дізнатись про…». Також, під час інформаційно – просвітницької роботи, наголошувалось про важливість свідомого ставлення до власного репродуктивного здоров’я.

Кожен громадянин повинен вживати заходи задля попередження виникнення інфекцій, що передаються статевим шляхом. Тільки таким чином є можливість знизити рівень захворюваності та побудувати здорову націю. Тому, інформаційні кампанії з даного питання продовжуватимуться працівниками Центру і надалі.