Сьогодні існує велика потреба в розширенні знань з питань контрацепції серед молодих людей віком від 15 до 25 років. Важливо надати їм необхідну інформацію саме в цьому віці, оскільки їх сексуальна та репродуктивна поведінка може накласти відбиток на все подальше життя.

26 вересня 2018 року, в рамках відзначення Всесвітнього Дня контрацепції,  педагогом соціальним Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр), за підтримки Благодійного фонду «Здоров’я жінки та планування сім’ї», проведено інформаційно-просвітницький захід «Плануй своє майбутнє» для учнів 8-11 класів Бериславської загальноосвітньої школи.

Мета заходу – максимально підвищити рівень обізнаності молоді про засоби контрацепції, їх види, висвітлення питань сексуального та репродуктивного здоров’я, запобігання незапланованих вагітностей.

Під час бесіди учні активно включалися в процес обговорення щодо видів контрацепції та їх роль у житті кожного, висловлювали свої думки з даного питання.

З посмішкою на обличчі і подяками, діти запрошували спеціалістів знову. Тому, можна зробити висновок, що якби таких навчально – роз’яснювальних  годин було побільше, то проблем в юнацькому віці було б набагато менше.