Життя кожної людини починається з сім’ї. Формування характеру поведінки, родинних цінностей та відчуття поваги до оточуючих відбувається на прикладі батька й матері. Тому, щоб навчити дитину гідної поведінки потрібно бути для неї взірцем.

З метою поліпшення якості життя населення, охорони інтересів матері й дитини, забезпечення безпечного дитинства 17 серпня 2018 року з особами, засудженими до покарань без позбавлення волі було проведено профілактичний захід «Держава починається з сім’ї».

Зустріч проведено в рамках підписаних угод Нововоронцовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) з відділом «Нововоронцовське бюро правової допомоги» Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та районним сектором з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.

Учасники переглянули відеоролик «Насильство в сім’ї» та обговорити основний його “меседж”, а саме: «Діти вчаться поведінці на прикладі батьків». Тому, кожен має розуміти, що наслідки виховання будуть, але позитивні чи негативні залежить від того в якій атмосфері малеча виховувалась.

Захист дитячого права на виховання в люблячій родині буде завжди пріоритетним напрямком роботи Центру.