Питання запобігання та протидії насильству щодо жінок і дітей є надзвичайно актуальними в українському суспільстві, особливо зважаючи на конфлікт на Сході України.

18 травня  2018 року працівниками Скадовського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді (далі –  Центру)  спільно з фахівцями мобільної бригади соціально-психологічної допомоги та представником Херсонського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на вулиці Сергієвській м. Скадовська проведено інформаційно – роз’яснювальну  акцію «Стоп насильству!».

Мета  акції – інформування  населення міста  про види насильства в сім’ях та контактні дані  організацій, що надають допомогу у випадках  домашнього наильства.

Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги працює на базі Херсонського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках проекту “Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні” за підтримки  Фонду народонаселення ООН. ЇЇ діяльність спрямована  на  виявлення та надання екстреної та планової психологічної та соціальної допомоги потерпілим від ґендерно зумовленого, в тому числі домашнього, насильства.

Під час заходу громадяни отримали вичерпну інформацію стосовно видів насильства, форм прояву жорстокого поводження, в тому числі в родині, шляхи отримання допомоги.

Організатори акції сподіваються, що розповсюдженою інформацією скористуються не лише жителі м.Скадовськ, а й відпочиваючі у ньому туристи.

Я текстовий блок. Наведіть на мене курсор миші, та натисніть на зелений олівець, а потім на вкладку “Текст” щоб відредагувати мене.