У сучасному світі поруч із добром та радістю вистачає місця для жорстокості та насильства. Змінити наш світ і зробити його лише добрим за один день не вдасться нікому, але можна принаймні спробувати зменшити кількість зла у ньому.

У рамках Міжнародного дня сім’ї, з метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем у напрямку подолання насильства в родині, у травні 2018 року стартувала соціально-інформаційна кампанія з данної тематики.

Так, 15 травня 2018 року спеціалісти Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) провели інформаційну годину під назвою «Синя стрічка – проти насильства»  для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, школярів 8-9 класів Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 4. Під час бесіди  організатори розповіли, що синя стрічка символізує синці на дитячому тілі та водночас синій колір служить постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися з насильством. Дітям надані дієві рекомендації щодо їх дії при потраплянні в небезпечну ситуацію, пов’язану з порушенням їх прав, приниженням з боку однолітків та дорослих.

Наприкінці заходу всі учасники дійшли до висновку, що кожен з нас має сказати “Ні!” насиллю у власній родині та отримали синю стрічку, що нагадує про те, що кожен з них має право зростати у середовищі без будь якого насильства.