Війна несе для суспільства економічні, політичні, соціальні та психологічні наслідки. Україна продовжує протистояти агресорові та рівень життя людей падає, а ось рівень стресу зростає. Тому своєчасна допомога фахівців із соціальної роботи та психологів стає все більш затребуваною. І попит на соціальні послуги зростає.
30 березня 2018 року відбувся тренінг: «Соціально – психологічні аспекти роботи з учасниками АТО, полоненими», організований міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради та під керівництвом тренера, керівника мобільної бригади соціально – психологічної допомоги Оксани Михайленко.
Основна мета заходу – сприяння всебічному вирішенню комплексу питань, пов’язаних з реалізацією прав учасників антитерористичної операції та членів їх сімей. Фахівці із соціальної роботи центрів соціальних служб, психологи та соціальні педагоги учбових закладів міста вивчали та розглядали проблеми психологічної реабілітації військовослужбовців.

По закінченню заходу учасники отримали знання, навички роботи з учасниками АТО та окреслили напрямки психологічної допомоги сім’ям військовослужбовців, які повертаються із зони бойових дій. В подальшому здобутий досвід допоможе спеціалістам бути більш комунікабельними, активними та впевненими у правильності вирішування багатьох питань даного напрямку.