Родина – яке близьке та зрозуміле для нас слово. Ми з дитинства відчуваємо материнську ніжність та тепло, батьківську допомогу та мудре слово. Та є діти, які недобровільно позбавлені цього почуття.

Проблема дитячого сирітства з кожним днем стає актуальнішою і болючішою темою для нашого суспільства. Однак останніми роками змінилися пріоритети державної політики. Перевага надається вихованню дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування у родині (усиновлення, опіка, передача на виховання у дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї).

З метою популяризації сімейних форм виховання 19 вересня 2018 року фахівцем Верхньорогачицького  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі- Центр) для 12 осіб, які перебувають на обліку Верхньорогачицької районної філії Херсонського центру зайнятості як безробітні, проведено лекцію на тему «Сімейні форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».

Під час лекції присутнім розʼяснено, які бувають сімейні форми виховання, обговорено порядок влаштування дітей до сімейних форм виховання, права та обовʼязки прийомних батьків, опікунів, усиновителів, їх основні завдання та цілі.

Працівники Центру й надалі будуть проводити інформаційну роботу щодо пошуку нових кандидатів у прийомні батьки, опікуни, усиновителі.