Щорічно в Україні відзначається День захисту прав дітей. У цей день дорослих закликають прислухатися до потреб дітей і особливу увагу приділити тим, хто з яких-небудь причин залишився без опіки рідних і близьких.

Спеціалісти Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) напередодні організували для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей із малозабезпечених родин поїздку до історико-розважального комплексу «Зелені хутори Таврії». Допомогу працівникам Центру в організації заходу надали адміністрація комплексу «Зелені хутори Таврії», зробивши 50% знижку на вхідні квитки та подарувавшии на згадку сувеніри, а кошти на перевезення дітей виділили спонсори: Благодійний фонд Колихаєва, депутат Херсонської обласної ради Віктор Деркач, директор ПП «Додола» Василь Штендера та депутати Бериславської міської ради.

Під час цікавої та пізнавальної подорожі 60 дітей занурилися у чарівний світ стародавнього українського села, життя своїх пращурів. Діти мали змогу випробувати себе у ремеслах минулого сторіччя – лозоплетінні, гончарній та ковальскій справах, виготовленні ляльки-мотанки. Також маленькі відвідувачі залюбки розмальовували медові пряники, а старші – безстрашно підкорювали канатні дороги за складними туристичними маршрутами. А наприкінці диво-мандрівки усі гуртом покаталися на конях та на печі з казковим героєм Ємелею.

На зворотньому шляху додому не було сумних та заморених! Веселі та щасливі, сповнені нових незабутніх вражень діти голосно щебетали, ділилися враженнями та дякували організаторам заходу.

Як легко і просто зробити дитину щасливою, варто лише подарувати їй дитинство, на яке вона має законне право.