✦ 20 листопада 2017 року спеціалістом міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради при консультативному пункті, на базі жіночої консультації, для жінок, які значаться на обліку по вагітності, проведено лекцію щодо сутності, видів та факторів виникнення насильства в сім’ї. ✦ Протягом жовтня 2017 року, Міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради, сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах та знаходяться на обліку, надано гуманітарну допомогу у вигляді одягу та дитячих іграшок. Дану допомогу надали небайдужі громадяни які співпрацюють з центром. Допомогу отримали 27 сімей. ✦ Генічеським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено низку заходів до дня боротьби з торгівлею людьми, зокрема семінари, лекції та практичні заняття та вуличні акції. Загалом заходами охоплено 267 осіб. Розповсюджено 282 профілактично – просвітницьких буклетів, створених центром. ✦ Протягом жовтня місяця 2017 року міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради за сприянням небайдужих підприємців надав 11 сім’ям, які знаходяться під соціальним супроводом допомогу у вигляді солодких соків для малечі. ✦ 10 жовтня 2017 року спеціалісти міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради прийняли участь в виставці «Моє місце», під час якої висвітлено проблеми солідарності в українському суспільстві щодо внутрішньо переміщених осіб. ✦ 28 вересня 2017 року Комунальним закладом «Нижньосірогозький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» спільно з центральною районною бібліотекою для 22 учнів 10 класів Нижньосірогозької загальноосвітньої школи I-III ступенів проведено лекцію «Контрацепція: це ваше життя, це ваша відповідальність». ✦ 19 вересня 2017 року спеціалстами Новокаховського міського центру соціальеих служб для сім'ї, дітей та молоді проведено засідання для керівників закладів, у яуих діти перебувають цілодобово, з питань патронату.

НАДІСЛАТИ ЗВЕРНЕННЯ


Громада села Інгулець

Коллективне звернення
Ми, громада села Інгулець звертаємось до вас зі скаргою на соціального
робітника від білозерської служби сім*ї дітей та молоді , який працює в селі
Інгулець а саме з приводу запізнень на роботу та постійної відсутності Робітниця
Яцків Ірина Генадіївна назначає час прийому а сама відсутня на робочому місці
Жителі та сусіди неоднократно бачать її вдома на городі чи з дітьми Невже наша
держава платить зарплату за таку роботу??? Просимо навести лад!!! Громадяни
тижнями ходять щоб отримати консультацію Якщо не буде реакції будемо
звертатись на горячі лінії та в відділ боротьби з коропцією

Шановна громадо села Інгулець!

До обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі - Центр) надійшло звернення стосовно виконання функціональних обов’язків фахівцем із соціальної роботи (далі – ФСР) Білозерського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Яцків Ірини Геннадіївни.

З метою з’ясування викладених фактів було надано доручення директору Білозерського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Жадану Михайлу Анатолійовичу розібратися у ситуації.

За інформацією Жадана М.А. ФСР Яцків І.Г. дотримується Правил внутрішнього трудового розпорядку, своєчасно та в повному обсязі виконує функціональні обов’язки, забезпечує належну якість виконуваних робіт. У період з 19 по 27 червня 2017 року була відсутня у зв’язку з перебуванням на лікарняному (лікарняний лист у наявності). Факти, викладене у зверненні не знайшли підтвердження.

Додатково інформуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2013 року № 573 «Про затвердження Загального положення про центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» (із змінами, внесеними згідно з Постановою КМУ від 17.07.2015 № 495) у разі виникнення питань стосовно діяльності Білозерського РЦСССДМ та його працівників, Вам необхідно звертатися до Білозерської районної державної адміністрації, яка утворює, реорганізує та ліквідує вищезазначений заклад, призначає його керівника, або безпосередньо до директора, наказами якого призначаються спеціалісти.

Федак Олена Йосипівна

Шановний Дмитро Валентинович!
Я, Федак Олена Йосипівна, мати-одиночка. Маю трьох неповнолітніх дітей. Освіта середня, спеціальності не маю, живу в селі, тому влітку ходжу на заробітки, а взимку живемо на соціальну допомогу. Але вже більше ніж пів-року районі служби відмовляють мені у допомозі як малозабезпеченій сім'ї, зараз я з дітьми живу на виплату матері одиначки, це 1084 гривні. Прошу вас надати мені допомогу. З повагою Федак О.

Шановна Олено Йосипівно!

Обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді розглянуто Ваше електронне звернення від 15 вересня 2015 року.
За інформацією управління соціального захисту населення Цюрупинської районної державної адміністрації Ви перебуваєте на обліку та отримуєте допомогу, як мати-одиначка, у розмірі 1081,20 грн. 16 червня поточного року Ви звернулися до вищезазначеної установи за призначенням Вам допомоги, як малозабезпеченій сім'ї. У зв'язку з тим, що не працюєте, справу відправлено на комісію по призначенню державної допомоги малозабезпеченій родині. Ваша справу передано до виплатного центру для нарахування соціальної допомоги.