✦ 08 червня 2017 року у Великолепетиському районі відбулося засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. У його роботі взяли участь й представники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, один з напрямків діяльності яких спрямований на профілактику ВІЛ-інфекції/СНІДу та індивідуальну роботу з представниками групи ризику. ✦ 02-09 червня 2017 року спеціалістами Новокаховського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено низку лекційних занять та бесід для молодших школярів у пришкільних таборах міста Нової Каховки. ✦ 14 червня 2017 року спеціалістами Високопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Високопільським районним сектором з питань пробації для осіб, засуджених до покарань не пов’язаних із позбавленням волі проведено бесіду «Хочеш мати повагу в людей? Май повагу до себе!». ✦ 15 червня 2017р. у м. Нова Каховка проведено круглий стіл за темою «Забезпечення прав дітей в умовах деінституалізації». У засіданні взяли участь представники Новокаховського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. ✦ 20 червня 2017 року Генічеським міським центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді спільно із волонтерами Генічеської районної організації Товариства Червоного Хреста України проведено засідання за «круглим столом» для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території міста Генічеськ. ✦ 20 червня 2017 року спеціалісти Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді зустрілися з керівниками загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів Бериславського району та розповіли про нову форму сімейного виховання - патронат над дитиною. ✦ 22 червня 2017 року Великолепетиським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено засідання за «круглим столом» на тему: «Гендерна рівність у суспільстві» для безробітних осіб.

НАДІСЛАТИ ЗВЕРНЕННЯ


Федак Олена Йосипівна

Шановний Дмитро Валентинович!
Я, Федак Олена Йосипівна, мати-одиночка. Маю трьох неповнолітніх дітей. Освіта середня, спеціальності не маю, живу в селі, тому влітку ходжу на заробітки, а взимку живемо на соціальну допомогу. Але вже більше ніж пів-року районі служби відмовляють мені у допомозі як малозабезпеченій сім'ї, зараз я з дітьми живу на виплату матері одиначки, це 1084 гривні. Прошу вас надати мені допомогу. З повагою Федак О.

Шановна Олено Йосипівно!

Обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді розглянуто Ваше електронне звернення від 15 вересня 2015 року.
За інформацією управління соціального захисту населення Цюрупинської районної державної адміністрації Ви перебуваєте на обліку та отримуєте допомогу, як мати-одиначка, у розмірі 1081,20 грн. 16 червня поточного року Ви звернулися до вищезазначеної установи за призначенням Вам допомоги, як малозабезпеченій сім'ї. У зв'язку з тим, що не працюєте, справу відправлено на комісію по призначенню державної допомоги малозабезпеченій родині. Ваша справу передано до виплатного центру для нарахування соціальної допомоги.