✦ 19 вересня 2017 року спеціалстами Новокаховського міського центру соціальеих служб для сім'ї, дітей та молоді проведено засідання для керівників закладів, у яуих діти перебувають цілодобово, з питань патронату. ✦ Протягом вересня 2017 року фахівцями комунального закладу «Нижньосірогозький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з учасниками АТО та членами їх сімей. Загалом вказаною роботою охоплено 91 особу. ✦ 14 вересня 2017 року фахівцем із соціальної роботи Каховського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведений семінар на тему «Патронатні сім’ї» для 15 осіб, що перебувають на обліку, як безробітні, у Каховськму міськрайонного центру зайнятості. ✦ 13 вересня 2017 року у Горностаївській ЗОШ № 1 І-ІІІ ст. імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. проведено захід до Всесвітнього дня надання першої медичної допомоги, організаційну допомогу у проведенні якого надавав й Комунальний заклад «Горностаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді». ✦ 10 вересня 2017 року у селищі Нововоронцовка відбувся велопробіг з нагоди 222 річниці Дня селища, організований в тому числі й районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

НАДІСЛАТИ ЗВЕРНЕННЯ


Громада села Інгулець

Коллективне звернення
Ми, громада села Інгулець звертаємось до вас зі скаргою на соціального
робітника від білозерської служби сім*ї дітей та молоді , який працює в селі
Інгулець а саме з приводу запізнень на роботу та постійної відсутності Робітниця
Яцків Ірина Генадіївна назначає час прийому а сама відсутня на робочому місці
Жителі та сусіди неоднократно бачать її вдома на городі чи з дітьми Невже наша
держава платить зарплату за таку роботу??? Просимо навести лад!!! Громадяни
тижнями ходять щоб отримати консультацію Якщо не буде реакції будемо
звертатись на горячі лінії та в відділ боротьби з коропцією

Шановна громадо села Інгулець!

До обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі - Центр) надійшло звернення стосовно виконання функціональних обов’язків фахівцем із соціальної роботи (далі – ФСР) Білозерського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Яцків Ірини Геннадіївни.

З метою з’ясування викладених фактів було надано доручення директору Білозерського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Жадану Михайлу Анатолійовичу розібратися у ситуації.

За інформацією Жадана М.А. ФСР Яцків І.Г. дотримується Правил внутрішнього трудового розпорядку, своєчасно та в повному обсязі виконує функціональні обов’язки, забезпечує належну якість виконуваних робіт. У період з 19 по 27 червня 2017 року була відсутня у зв’язку з перебуванням на лікарняному (лікарняний лист у наявності). Факти, викладене у зверненні не знайшли підтвердження.

Додатково інформуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2013 року № 573 «Про затвердження Загального положення про центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» (із змінами, внесеними згідно з Постановою КМУ від 17.07.2015 № 495) у разі виникнення питань стосовно діяльності Білозерського РЦСССДМ та його працівників, Вам необхідно звертатися до Білозерської районної державної адміністрації, яка утворює, реорганізує та ліквідує вищезазначений заклад, призначає його керівника, або безпосередньо до директора, наказами якого призначаються спеціалісти.

Федак Олена Йосипівна

Шановний Дмитро Валентинович!
Я, Федак Олена Йосипівна, мати-одиночка. Маю трьох неповнолітніх дітей. Освіта середня, спеціальності не маю, живу в селі, тому влітку ходжу на заробітки, а взимку живемо на соціальну допомогу. Але вже більше ніж пів-року районі служби відмовляють мені у допомозі як малозабезпеченій сім'ї, зараз я з дітьми живу на виплату матері одиначки, це 1084 гривні. Прошу вас надати мені допомогу. З повагою Федак О.

Шановна Олено Йосипівно!

Обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді розглянуто Ваше електронне звернення від 15 вересня 2015 року.
За інформацією управління соціального захисту населення Цюрупинської районної державної адміністрації Ви перебуваєте на обліку та отримуєте допомогу, як мати-одиначка, у розмірі 1081,20 грн. 16 червня поточного року Ви звернулися до вищезазначеної установи за призначенням Вам допомоги, як малозабезпеченій сім'ї. У зв'язку з тим, що не працюєте, справу відправлено на комісію по призначенню державної допомоги малозабезпеченій родині. Ваша справу передано до виплатного центру для нарахування соціальної допомоги.