Кожен з нас щодня вирішує безліч різних проблем та питань. Часом “нагальні” та “невідкладні” справи примушують забути про себе. Навіть почуваючи себе хворими, ми відкладаємо візит до лікаря, бо не вважаємо нашу недугу вартою уваги та дорогоцінного часу. Іноді бракує необхідної інформації або нами володіють хибні переконання, що заважають вчасно звернутися по допомогу.
26 лютого 2019 року, з метою привернення уваги до проблеми боротьби з туберкульозом, фахівцем Каховського районного центру надання соціальних послуг (далі – Центр) проведено тематичну бесіду з теми «Зупинимо туберкульоз разом»для соціальних робітників Центру відділення соціальної допомоги вдома.

Під час заходу розкрито значення факторів, що сприяють розвитку туберкульозу та які існують групи соматичного ризику захворювання на нього. Заходом було охоплено 25 осіб.
Туберкульоз залишається однією із найбільш актуальних і болючих проблем сьогодення, поширення якого набуває загрозливого характеру як у цілому світі, так і в Україні.