Щороку з 10 по 15 травня в Україні проходить Всеукраїнський Тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я. За визначенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), репродуктивне здоров’я – це найважливіша складова загального здоров’я людини, стан повного фізичного, розумового і соціального благополуччя.

15 травня 2018 року Нововоронцовським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) проведено вуличну акцію під гаслом «Усвідомлене батьківство – щаслива сім’я» в рамках Тижня репродуктивного здоров’я.

Мета акції – підвищення рівня обізнаності молоді щодо здорового способу життя, безпечної статевої поведінки, сучасних методів контрацепції, відповідального батьківства, а також запобігання таким негативним явищам, як аборти та раннє соціальне сирітство.

В рамках заходу проведено інформаційну кампанію з питань збереження репродуктивного здоров’я, профілактики захворювань, які передаються статевим шляхом та розповсюджено 70 інформаційних матеріалів відповідної тематики.

Враховуючи важливість збереження здоров’я нації, посилення інституту сім’ї, подолання тенденцій до скорочення населення працівниками Центру і надалі будуть проводитись профілактичні заходи серед жителів Нововоронцовського району.