Проект має назву «Розвиток потенціалу спільноти жінок, які живуть з ВІЛ» та спрямований на підтримку ВІЛ- позитивних жінок та дівчат. Підтримка на етапі прийняття свого статусу, консультування «Рівна-Рівній», групи самодопомоги, на яких жінки мають можливість поділитись своїм досвідом, та отримати всю важливу інформацію що стосуються ВІЛ/СНІДу. Супровід жінки до медичних закладів, якщо жінка йде вперше та їй ніяково, або за станом здоров’я, жінка не може самостійно відвідати лікаря. Також до послуг наших жінок працюють юристи Української Гельсінської спілки які проконсультують, допоможуть та захистять права жінок у випадку порушення прав та свобод жінок які живуть з ВІЛ.

Ми раді будем бачити жінок з активною позицію, які хочуть проявить свої лідерські здібності та стати громадськими активістками для розвитку та зміцнення спільноти жінок які живуть з ВІЛ.

На сайті БО «Позитивні жінки» www.pw.org.ua є онлайн-форма правопорушень у якій можна залишити повідомлення для фахівців у випадку якщо Ваші права порушили а саме – розкриття статусу, відмова у медичних установах, у службах соціального захисту, дискримінації на робочому місті, тощо. Після заповнювання анкети з Вами зв’яжеться наш співробітник та допоможе вирішити Ваше питання.

БО «Позитивні жінки» має важливу мету – допомагати жінкам які живуть з ВІЛ у всіх напрямках, та одна з найвагоміших цілей, це підтримка та супровід вагітних жінок. Саме ці жінки потребують найбільшої опіки та піклування. Наша праця спрямована на те щоб наші жінки не тільки не боялись народжувати, дізнавшись про свій ВІЛ-статус, але й народжували здорових діток. Для цього на сьогоднішній день е всі можливості!

Звертайтесь! Будемо раді допомогти!

За інформацію звертатись до регіональної координаторки БО «Позитивні жінки» за номером 095-195-93-27 Копач Оксана, електрона адреса Kherson.h.w18@gmail.com