Об’єднані територіальні громади матимуть можливість отримати автомобілі для перевезення осіб з інвалідністю за рахунок коштів державного бюджету.

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року № 189 (далі – Порядок), у 2018 році передбачено спрямування коштів державного бюджету на закупівлю таких автомобілів виконавчими органами міських рад (крім міст, що є обласними центрами, та міст обласного значення), сільських, селищних рад об’єднаних територіальних громад (далі – виконавчі органи рад). У разі зацікавленості в таких транспортних засобах виконавчий орган ради з урахуванням умов, визначених у пункті 4 Порядку, має подати до 01 червня 2018 року (а в наступних роках до 1 квітня) заяву з відповідним пакетом документів на розгляд робочої групи Міністерства соціальної політики України.

Консультації щодо документів, які необхідно подати на розгляд робочої групи, та більш детальною інформацією ОТГ можуть отримати за тел. (044) 289-38-55, контактна особа – Прокопенко Олена Миколаївна.