24 березня відзначається Всесвітній день проти туберкульозу. На жаль, епідемія цього захворювання , не зважаючи на прогрес в лікуванні, набирає обертів з кожним днем.
Саме тому, 20 березня 2019 року працівниками відділу соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Іванівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) для тимчасово безробітних районної філії ” Центр зайнятості” в Херсонській області проведено лекцію з теми ” Туберкульоз виліковний!
Мета заходу – ознайомити присутніх з базовою інформацією про туберкульоз, пояснити шляхи зараження і умови, що сприяють розвитку цього захворювання, дотримання правил особистої гігієни.
Спеціаліст розповіла про шляхи захворювання, основні ознаки, процедуру і терміни лікування. Кожен мав змогу поставити запитання з даної тематики та отримати індивідуальну консультацію.
Сподіваємось, що надані рекомендації знизять ризик розповсюдження туберкульозу, адже захворіти може будь-хто. Профілактичне обстеження займає не багато часу, саме тому необхідно піклуватися за своє здоров’я заздалегідь.