20 квітня 2018 року в Херсонському обласному Академічного музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша відбувся Гала-концерт переможців ХХV ювілейного міського відкритого фестивалю творчості дітей з особоивими потребами «Ми все можемо!».

Фестиваль проводиться за підтримки Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління освіти Херсонської міської ради, Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості. Цього року його підтримала й міська влада, виділивши кошти з бюджету громади міста.

Фестиваль проведений з метою виявлення обдарованих дітей, розвитку їх творчого та інтелектуального потенціалу, залучення до творчого життя.

У фестивалі взяли участь більше трьохсот учасників з особливими потребами, серед них вади слуху, зору та розвитку, інші фізичні особливості. За 25 років існування до заходу залучилися понад 6000 дітей з різних спеціалізованих шкіл, садочків та інтернатів нашого міста. Цього року до фестивалю приєдналися також вихованці Одеської благодійної громадської організації «Сонячні діти».

В рамках ХХV ювілейного міського відкритого фестивалю творчості дітей з інвалідністю «Ми все можемо!» відбувся конкурс художньої самодіяльності та виставка декоративно-прикладної творчості «Повір у себе».

Вірші та пісні протягом декількох годин лунали зі сцени, хореографічні композиції зачаровували майстерністю виконання, понад дев’яносто дітей від першокласників до випускників демонстрували свою майстерність.

По завершенню концертної програми відбулася урочиста церемонія нагородження переможців ХХV ювілейного відкритого фестивалю «Ми все можемо!» подяками, почесними грамотами та пам’ятними подарунками.