Все більш доступними для мешканців об’єднаних територіальних громад Херсонщини ( далі – ОТГ) становляться соціальні послуги. Так, для виконання власних повноважень у сфері надання соціальних послуг, у 19 з 26 ОТГ працюють фахівців із соціальної роботи або комунальні заклади, що проводять соціальну роботу сім’ями, дітьми та молоддю, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги. Ця робота ведеться з урахуванням норм законів України «Про соціальні послуги», «Про добровільне об’єднання територіальних громад», «Про співробітництво територіальних громад».

З метою забезпечення безперервного та якісного надання соціальних послуг в ОТГ обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – ОЦСССДМ) систематично надається методична допомога відповідним працівникам об’єднаних громад.

07 та 11 лютого 2019 року керівним складом ОЦСССДМ проведено робочі з директорами “Центру надання соціальних послуг” виконавчого комітету Чулаківської сільської ради та комунальної установи “Бехтерський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сімї, дітей та молоді” Бехтерської сільської ради. Обидва заклади розпочали своє функціонування з січня поточного року. Під час спілкування надано практичну допомогу з організаційно-правових засад діяльності та безпосереднього надання соціальних послуг, обговорені нові зміни законодавства.

Директори вищезазначених установ отримали відповіді на проблемні питання, що вже виникли в процесі роботи, висловлювали вдячність організаторам за всебічну практичну допомогу, можливість спільно окреслити першочергові кроки.

Завдання об’єднаної територіально громади – дійти до кожної людини, не залишити її без уваги, своєчасно допомогти.