Одним із напрямків роботи Нововоронцовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) є надання соціальних послуг особам, які відбувають покарання без позбавлення волі. Профілактична робота включає надання порад та консультацій, навчання безпечному способу життя, недопущення вчинення протиправних дій, забезпечення інформованості вищезазначених осіб щодо послуг, якими вони та члени їх сімей можуть скористатися.

Тому, з метою соціальної підтримки цієї категорії отримувачів послуг 05 лютого 2018 року проведено зустріч на тему: «Соціальні послуги та суб’єкти їх надання», в якому прийняли участь 10 умовно засуджених осіб.

Даний захід проходив в рамках взаємодії Центру з відділом «Нововоронцовське бюро правової допомоги» Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та районним сектором з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.

В ході зустрічі учасникам розповіли про зміни, що відбулися в чинному законодавстві стосовно вчинення домашнього насильства, а саме: прийняття Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

Наприкінці заходу кожен присутній отримав вичерпну інформацію щодо основних видів соціальних послуг, контактні дані та телефонний номер «гарячої» лінії з питань попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.