В перший місяць літа місцем проведення змістовного дозвілля для дітей Великоолександрівщини  стали пришкільні табори. Тому 13 червня 2018 року фахівці Великоолександрівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) завітали в  пришкільний табір загальноосвітньої школи №2. Метою візиту було  ще раз нагадати дітям про їх права та обов’язки.

Правовий квест «Я знаю свої права» відправив 30 учнів у захоплюючу подорож світом дитячих прав, а «дороговказом» туди слугувала Конвенція ООН про права дитини. На кожному з етапів діти  знайомились з статтями  Конвенціії та виконували завдання. Завершилась гра бліц-турніром та нагородженням учасників.

За результатами зустрічі діти  дійшли висновку, що при реалізації своїх прав, не можна порушувати права та інтереси інших.

Працівники Центру супроводжуватимуть дітей протягом всього періоду канікул, проводячи низку заходів спрямованих на всебічний розвиток їх інтересів та здібностей, забезпечення дотримання прав дитинства.