Профілактика ВІЛ – інфекції має велике значення як для кожної окремої людини, так і для суспільства в цілому. Україна, нажаль, й досі лідирує по рівню захворювання на цю хворобу.

Кожен рік 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Напередодні цієї дати, з метою профілактики поширення ВІЛ/СНІДу серед молоді та формування відповідального ставлення до свого здоров’я, 27 листопада 2019 року працівником міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Каховської міської ради для 11 учнів Каховського професійного ліцею сфери послуг  проведений семінар з теми «Профілактика ВІЛ/СНІД».

Під час заходу хлопці та дівчата мали змогу ознайомитися з історією відкриття вірусу, основними шляхами передачі ВІЛ – інфекції, проявами симптомів, сучасними методами діагностики, лікування  та профілактики хвороби. Також, присутніх проінформовано щодо функціонування кабінету «Довіри» та наголошено на важливості своєчасного тестування на ВІЛ. Наприкінці семінару переглянули фільм «Доступно про ВІЛ/СНІД».

Проведення таких заходів допомагає молоді відповідальніше ставитись до власного здоров’я та усвідомити, що єдиним способом запобігти інфекціям є уникнення ситуацій, що несуть небезпеку та ризик зараження.