Багато людей знають про такі негативні явища сучасного суспільства, як торгівля людьми та нелегальна трудова міграція. Але мало хто усвідомлює, що це може трапитись саме з ним.

З метою підвищення рівня обізнаності серед населення міста Каховки стосовно проблем торгівлі людьми та нелегального працевлаштування за кордоном, 05 квітня 2018 року працівником Каховського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для 10 осіб, що перебувають на обліку в Каховському міськрайонному центрі зайнятості проведений семінар на тему «Нелегальна трудова міграція, проблема торгівлі людьми».

Під час заходу розкрите поняття “торгівля людьми”, ознайомлено із формами трудової експлуатації та правилами безпечного виїзду за межі країни. Наприкінці зустрічі учасникам продемонстрований документальний фільм «Життя на продаж» та розповсюдженні інформаційні матеріали.

Сподіваємось, що отриманні знання допоможуть не потрапити в ситуацію, пов’язану з цим явищем та усвідомити, наскільки реальною і загрозливою є ця проблема.