На жаль, наше життя не казка. Поряд з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Вони погано чують або глухі, мають порушення мовлення або німі, погано бачать або сліпі. Є люди з обмеженими руховими можливостями або із затримкою розвитку.
Люди з обмеженими можливостями – це ті, хто з певних причин не може повноцінно забезпечувати себе, доглядати за собою.
З нагоди Міжнародного Дня людей з  інвалідністю Нововоронцовським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) третій рік поспіль проводиться районна акція «Вмію, знаю, можу!», що відкриває та розвиває творчі можливості дітей з особливими потребами.

Цього річ захід відбувся 30 листопада на базі Осокорівської загальноосвітньої школи. 40 дітей з особливими потребами з смт Нововоронцовка, с.Осокорівка, с.Любимівка, с.Золота Балка, с.Новоолександрівка виготовили під час мастер-класів та презентували власноруч створені вироби з декоративно-прикладного мистецтва. Кожен учасник у подарунок отримав набори для малювання, які придбано за рахунок коштів районного бюджету.

Ця акція – це чудова можливість дітям з особливими потребами показати свої здібності, поспілкуватися з друзями, познайомитись з новими, провести гарно час та отримати позитивний заряд на майбутнє.

Такі діти є повноцінною частиною суспільства і тільки краплинки любові та тепла ладні відкрити потенціал у кожному, лише варто в них повірити.