В Україні щороку проводиться Всеукраїнський тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я. Метою заходів, які проходять на цьому тижні, є привернення уваги населення до проблеми збереження репродуктивного здоров’я, яке за своєю значущістю на сьогодні є однією з найбільш актуальних.

Так, сьогодні, 11 травня 2019, з метою привернення уваги молоді Херсонської громади до питань збереження репродуктивного здоров’я, активізації пропаганди здорового способу життя Херсонський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів в центрі міста інформаційно-просвітницьку вуличну акцію в рамках Всеукраїнського тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я.

Під час надання індивідуальних консультацій щодо існування сучасних методів контрацепції й практичне їх застосування, а також підвищення обізнаності молодого покоління у питаннях формування та збереження репродуктивного здоров’я, безпечного материнства спеціалістами Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розповсюджено понад 700 буклетів та листівок відповідно тематики.

Під час проведення інформаційно-просвітницької вуличної акції молодь здебільшого цікавилась питанням свідомого вибору щодо власного репродуктивного здоров’я та існуючих методів особистого захисту.