Рівні права є однією з ознак правової держави. Формально законодавство України гарантує повну рівність громадян незалежно від їхньої статі. Проте на практиці більшість жінок стикаються з утисками прав, які особливо чітко помітні у трудовій сфері.

З метою подолання дискримінації за ознакою статі, усунення дисбалансу між можливостями жінок і чоловіків та реалізації рівних прав між ними, 18 березня 2019 року фахівцем із соціальної роботи Верхньорогачицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено в Верхньорогачицькій районній філії Херсонського обласного центру зайнятості лекцію на тему«Проблеми дискримінації жінок на ринку праці» для безробітнього населення.

Під час заходу слухачів ознайомлено з принциповими засадами гендерної політики у сфері праці, розкрито зміст понять «гендер», «гендерна рівність», «гендерні стереотипи», розглянуто основні положення Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків і жінок», відповідні статті Конституції України.

На завершення присутні отримали поради як уникнути типових помилок при пошуці роботи та досягненні професійного успіху.Кожен висловив свою точку зору стосовно гендерної дискримінації та всі отримали вичерпні відповіді на свої запитання.В наш час потрібно спонукати жінок знати свої права та боротися за них.