1 грудня, у всьому світі відзначають День боротьби зі СНІДом. Понад чверть сторіччя пройшло з того часу, як над нашою планетою підняла голову жахлива хвороба, що дуже швидко розповзлась по всіх континентах, погрожуючи майбутньому нашої цивілізації. Кількість хворих у світі зростає швидкими темпами, а Україна залишається лідером у Європі за масштабами поширення ВІЛ-інфекції.

27 листопада 2018 року на базі Іванівського професійного аграрного ліцею працівниками відділу соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Іванівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  спільно зі спеціалістами Іванівського бюро правової допомоги для 27 студентів проведено лекцію з теми “Проблема епідемії ВІЛ/СНІД в Україні”.

Мета заходу – сприяти зниженню ризику інфікування ВІЛ, формуванню толерантного ставлення до людей з ВІЛ, виховувати бажання дотримуватися правил здорового способу життя.

Під час заходу учасниками переглянуто фільм «Життя на повну силу», та заповнено анкети стосовно  обізнаності щодо вірусу імунодефіциту.

За результатами підлітки погодились, що дійсно ВІЛ/СНІД – це жахливе захворювання.

Кожну хвилину у світі не менше 11 людей заражаються вірусом імунодефіциту людини. Кожна людина до кінця життя повинна усвідомлювати всю небезпеку, що несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції.