З метою підвищення виховного потенціалу батьків – вихователів, опікунів та піклувальників 30 березня 2018 року у малому залі Великоолександрівської районної державної адміністрації за спільної ініціативи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) та служби у справах дітей районної державної адміністрації (далі – Служби) відбулося навчання прийомних батьків, опікунів/піклувальників. До заходу заучились й працівники Великоолександрівського районного сектору управління державної міграційної служби та управління соціального захисту населення Великоолександрівської ОДА.

Основна увага учасників заходу акцентувалась на практичних порадах спеціалістів Центра, щодо протистояння впливу груп соціальних мереж суїцидального напрямку, обговорені питання, що виникають у прийомних родинах родинах-опікунів. Окрім того, працівники Служби надали консультації стосовно постановки на квартирний облік дітей даної категорії, які досягли 16-річного віку, проходження медичного огляду категорійними дітьми. Представники районного соціального захисту населення поінформували про підготовку до оздоровчого сезону, Великоолександрівського районного сектору управління державної міграційної служби – про зміни у законодавстві щодо отримання паспорту, правилами, що пов’язані із виїздом за кордон.

За результатами зустрічі прийомні батьки, опікуни/піклувальники отримали відповіді на нагальні питання, та ще раз дійшли висновку про те, що: лише спільними зусиллями державних інституцій, громадськості, можна покращити долю дітей, які залишились без турботи біологічних батьків.