Херсонським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі партнерської організації «Мій Дім» 30 жовтня – 01 листопада 2018 року організовано та проведено чергове підвищення кваліфікації прийомних батьків, батьків-вихователів.

Під керівництвом Кавун Жанни Григорівни, директора Олешківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та за підтримки Міжнародної громадської організації «Міжнародний центр розвитку і лідерства» батьки взяли участь у тренінговій програмі на тему «Безпека і благополуччя дітей у громаді», яка включала такі модулі як, система захисту дітей, планування самостійного життя та підтримка дітей і молоді у процесі виходу з-під опіки та участь дітей та молоді у прийнятті рішень, які стосуються їхнього життя. Також було залучено спеціаліста обласної служби у справах дітей Херсонської обласної державної адміністрації, який відповів на питання, які цікавили та турбували прийомних батьків, батьків –вихователів.

За результатами навчання проведено анкетування на тему: «Актуальні проблемні моменти та труднощі, що виникають у ході функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Матеріали опитування стануть у нагоді для планування подальших програм з підвищення кваліфікації прийомних батьків, батьків – вихователів.

Прийомні батьки, батьки – вихователі активно приймали участь у практичних вправах та залишилися задоволені від занять, обміну досвідом. Учасники висловили щирі слова подяки тренеру та організаторам тренінгу за отримання нових знань, відповідей на важливі та хвилюючі питання виховання дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування.