Запрошуємо на участь у тренінгу

18 0
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Херсонська обласна організація «Товариство Червоного Хреста України» розпочала роботу над проектом «Підтримка населення України, що постраждало внаслідок конфлікту у посиленні стійкості та поверненні до нормального життя» головною метою якого є психосоціальна підтримка внутрішньо переміщеним особам, пораненим військовослужбовцям та членам сімей демобілізованих військовослужбовців,
Проектом передбачено проведення груп взаємодопомоги, майстер-класів, залучення до різнопланових суспільно-корисних заходів в районах області з метою допомогти учасникам впоратись з наслідками травмуючих подій, запобігти накопиченню негативних емоцій, тривоги, стресу, відновити віру у власні сили; сприяти соціальній реінтеграції.
Запрошуємо на безкоштовний тренінг з підготовки ведучих груп взаємодопомоги працівників Центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, шкільних психологів, активістів з числа внутрішньо переміщених осіб/демобілізованих учасників АТО або членів їх сімей, представників громадських організацій. Учасникам тренінгу будуть надані сертифікати.
Тренінг проходитиме у м. Херсон 9 -10 червня 2017 року, за адресою: м. Херсон, вул. Московська,30 , приміщення ХОО ТЧХУ.
Витрати пов'язані з проживанням, харчуванням та проїздом учасників заходу забезпечує приймаюча сторона. Просимо звернути увагу що, організатори повертають кошти за проїзд на тренінг та у зворотний бік за умови наявності оригіналів квитків, придбаних через касові апарати в касах автостанцій.
Для відбору учасників тренінгу, необхідно заповнити анкету за цим посиланням: https://goo.gl/forms/NVEt6xCNQlqNUSiH2скачать dle 11.3