✦ 19 вересня 2017 року спеціалстами Новокаховського міського центру соціальеих служб для сім'ї, дітей та молоді проведено засідання для керівників закладів, у яуих діти перебувають цілодобово, з питань патронату. ✦ Протягом вересня 2017 року фахівцями комунального закладу «Нижньосірогозький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з учасниками АТО та членами їх сімей. Загалом вказаною роботою охоплено 91 особу. ✦ 14 вересня 2017 року фахівцем із соціальної роботи Каховського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведений семінар на тему «Патронатні сім’ї» для 15 осіб, що перебувають на обліку, як безробітні, у Каховськму міськрайонного центру зайнятості. ✦ 13 вересня 2017 року у Горностаївській ЗОШ № 1 І-ІІІ ст. імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. проведено захід до Всесвітнього дня надання першої медичної допомоги, організаційну допомогу у проведенні якого надавав й Комунальний заклад «Горностаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді». ✦ 10 вересня 2017 року у селищі Нововоронцовка відбувся велопробіг з нагоди 222 річниці Дня селища, організований в тому числі й районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Херсонський обласний форум «Вірю і довіряю».

793 0
  • Не нравится
  • +2
  • Нравится
На вирішення проблем соціальної адаптації студентів – сиріт, що виникають під час навчання був спрямований обласний форум «Вірю та довіряю», що відбувся у Херсонському державному аграрному університеті 18 червня 2015 року. Представники студентського самоврядування, профспілкових організацій, куратори академічних груп провідних навчальних закладів Херсонщини опрацювали питання особливостей адаптації дітей-сиріт до студентського життя, організації надання допомоги дітям-сиротам, які здобувають професійну та вищу освіту, їх соціально-педагогічній та психологічній підтримці.

Організаторами заходу виступили Херсонський державний аграрний університет, обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Департамент освіти і науки та управління молоді та спорту обласної державної адміністрації, представники громадськості.

За результатами проведення заходу планується створити на Херсонщині консультативний центр з юридичної, психологічної, медичної, соціальної допомоги для студентів сиріт, а також навчально-консультативні центри для студентського самоврядування та кураторів академічних груп, у яких навчається дана категорія осіб; проводити щорічні форуми з питань сирітства, спрямовані на надання дієвої допомоги дітям, позбавленим батьківського піклування.

Херсонський обласний форум «Вірю і довіряю».

Херсонський обласний форум «Вірю і довіряю».

Херсонський обласний форум «Вірю і довіряю».