✦ 14 липня 2017 року у приміщенні Скадовського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з юними скадовчанами, навчання у вищих навчальних щакладах яким на безкоштовній основі забезпечив Народний депутат України Федір Негой. ✦ Спочатку 2017 року завдяки тісній співпраці комунального закладу «Горностаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» з головою Благодійного товариства «Шлях перемоги» Фазелем Мананом та отаманом Горностаївського курення війська Запорозького низового Олександром Слісаренком, сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують комплексу соціальних послуг отримують гуманітарну допомогу. ✦ 07 липня 2017 року Каховський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з відділом у справах дітей Каховської районної адміністрації привітали опікунів з Українським Днем родини. Сказано багато чудових слів на адресу батьків-вихователів, діти отримали гарні подарунки. ✦ 07 липня 2017 року фахівці Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді в взяли участь у нараді соціальних працівників. Під час заходу розглянуті питання щодо популяризації сімейних форм виховання та роботи з учасниками АТО та членами їх сімей. ✦ 29 червня 2017 року Каховським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано отримання гуманітарної допомоги сім’ями учасників антитерористичної операції. ✦ 26 червня спеціалістами комунального закладу «Нижньосірогозький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді» проведено вуличну акцію до Міжнародного дня боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу. ✦ Комунальним закладом «Горностаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» проведена інвентаризація та оцінка придатності житла 5 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що належить їм на праві власності. ✦ Протягом червня 2017 року спеціалістами КЗ «Горностаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» здійснюються перевірки цільового використання державної соціальної допомоги при народженні дитини/виплат одиноким матерям. ✦ 22 червня 2017 року Великолепетиським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено засідання за «круглим столом» на тему: «Гендерна рівність у суспільстві» для безробітних осіб. ✦ 20 червня 2017 року спеціалісти Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді зустрілися з керівниками загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів Бериславського району та розповіли про нову форму сімейного виховання - патронат над дитиною.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

472 0
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

Запрошуємо сім'ї з дітьми, що проживають у сільській місцевості з Херсонської області і перебувають у складних життєвих обставинах до висловлення своєї зацікавленості (надання заявки) щодо участі у проекті, спрямованому на подолання бідності, розвиток сімейних фермерських господарств.

Проект буде втілено за наявності необхідного фінансування.

Кінцевого терміну подання заявок не має. Цей конкурс є безстроковим. Заявники отримуватимуть рішення щодо заявок, які були подані на конкурс, протягом 45 днів з моменту, коли організатори отримають повний пакет документів заявки.

Сім’ї обиратимуться відповідно до процедур відбору за наступними критеріями:

- наявність в сім’ї однієї і більше дитини;
- сім’я перебуває у складних життєвих обставинах;
- сім’я отримує соціальні послуги;
- має потенційну спроможність для збуту виробленої продукції;
- має потенційну спроможність для досягнення сталих результатів, після отримання допомоги.

Заявка для участі в проекті надсилається в електронному вигляді на адресу: kherson_ocsssdm@ukr.net або поштою на адресу: 73000, м. Херсон, вул. Комунарів,11, Херсонський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та має містити наступні документи:

1) Лист - заявка від сім’ї, підписана всіма повнолітніми членами родини (в довільній формі, обсягом не більше 2 сторінок А4 - опис необхідних засобів виробництва, плани щодо розвитку сімейного господарства);

2) Данні про сім’ю: ПІБ членів, дата та рік народження, освіта, адреса проживання, контактні телефони, досвід роботи.

3) Копія акту оцінки потреб, зроблена фахівцем з соціальної роботи;

4) Не більше 5 фото сім'ї та місця проживання.

До заявки додаються будь-які матеріали та документи, що підтверджують відповідність сім’ї, критеріям участі в проекті:
- характеристика від голови сільради\фахівця з соціальної роботи, акт власності на землю; листи від сільськогосподарських підприємств, тощо.

Після відбору сім'ї для участі у проекті, з нею буде підписана Угода та передані обумовлені засоби виробництва.

Процес відбору сімей-учасників може включати особисту зустріч з персоналом організаторів проекту.

Організатори залишають за собою право приймати або відхиляти заявки, а також анулювати процес відбору, та відхиляти всі заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому організатори не несуть жодних зобов'язань перед учасниками відбору.

Контактна особа: Богдан Руденко, тел: 0552 26-35-51.скачать dle 11.3