✦ 19 вересня 2017 року спеціалстами Новокаховського міського центру соціальеих служб для сім'ї, дітей та молоді проведено засідання для керівників закладів, у яуих діти перебувають цілодобово, з питань патронату. ✦ Протягом вересня 2017 року фахівцями комунального закладу «Нижньосірогозький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з учасниками АТО та членами їх сімей. Загалом вказаною роботою охоплено 91 особу. ✦ 14 вересня 2017 року фахівцем із соціальної роботи Каховського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведений семінар на тему «Патронатні сім’ї» для 15 осіб, що перебувають на обліку, як безробітні, у Каховськму міськрайонного центру зайнятості. ✦ 13 вересня 2017 року у Горностаївській ЗОШ № 1 І-ІІІ ст. імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. проведено захід до Всесвітнього дня надання першої медичної допомоги, організаційну допомогу у проведенні якого надавав й Комунальний заклад «Горностаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді». ✦ 10 вересня 2017 року у селищі Нововоронцовка відбувся велопробіг з нагоди 222 річниці Дня селища, організований в тому числі й районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
» » Людська небайдужість здатна врятувати життя дитині

Людська небайдужість здатна врятувати життя дитині

739 0
  • Не нравится
  • +2
  • Нравится
Колектив Херсонського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді дякує всім небайдужим людям, що так оперативно відгукнулись на прохання допомогти нашій колезі – директору Каховського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Декадіній Олені Вікторівні, у лікуванні її неповнолітньої дитини, Декадіної Софії.

Окремо висловлюємо подяку медичним працівникам за розуміння та доброзичливість.

Трагедія сталася наприкінці травня поточного року, коли нетверезий водій на мікроавтобусі збив її чоловіка та доньку. Чоловіка з численними переломами рук, ніг, спини, таза, відбитими нирками та забиттям головного мозку помістили в реанімаційне відділення Каховської РЦЛ, доньку – в Херсонську обласну дитячу лікарню, реанімаційне відділення. Дівчинка перебувала тривалий час в комі, на апараті штучного дихання.

Завдяки Вашій вчасній допомозі та небайдужості Софія отримала необхідне оперативне лікування. 06 червня 2015 року вона вийшла із коми, проте перебуває у важкому стані та потребує довготривалої реабілітації.

Якщо у Вас є бажання та можливість допомогти Софії, будь ласка, номер картки 4188370020086693 банк Аваль, Декадіна Олена Вікторівна.
Людська небайдужість здатна врятувати життя дитині